Firemní lepené poznámkové bloky

Vazba dokumentů pomocí "lepené vazby"

Spolu s vazbou V1 (druh měkké vazby využívané zejména pro brožury, časopisy nebo ceníky) patří mezi nejčastěji používané vazby. Pomocí lepené vazby jsou vyráběné námi dodávané lepené poznámkové bloky.

Celá výroba lepené vazby u poznámkového bloku probíhá poměrně jednoduše. Do lepícího stroje se upevní poznámkové bloky, následně se zdrsní hřbet budoucích poznámkových bloků. Tím se naruší struktura papíru a vytáhnou se vlákna papíru. Na takto připravený hřbet firemního poznámkového bloku se následně nanese vrstva lepidla (nejčastěji sytentického nebo tavného). Po zaschnutí lepidla jsou poznámkové bloky připravené k expedici.

Poznámkové bloky pro Vás dokážeme připravit v malonákladových seriích. Z ekonomického hlediska klientům doporučujeme tisk firemních poznámkových bloků s minimálním nákladem 100ks. Všechny lepené poznámkové bloky - velikost A4 a A5, různé barevnosti tisku poznámkového bloku, vrtání bloku pro možnost umístění listů do šanonu (vrtání 2 nebo 4 díry pro velikost A4, vrtání 2 díry pro velikost A5) - to vše si můžete on-line spočítat v sekci "ON-LINE KALKULACE".


Jaké jsou možnosti lepeného poznámkového bloku?

Poznámkový blok
lepená vazba, bez vrtání
Poznámkový blok
lepená vazba, vrtání 4 otvory (pouze velikost A4)
Poznámkový blok
lepená vazba, vrtání 2 otvory (velikost bloku A4 a A5)
Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire boční Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire boční dělená Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire horní
BlackWEB - profesionální tvorba a vývoj webových prezentací © 2014 | Code by BlackWEB